İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Müşteri Yorumları

Mustafa DEMİR24.01.2020 - KIRKLARELİ / MERKEZ


Merhaba, öncelikle bizlere verdiğiniz müşteri memnuniyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Sayenizde istediğimiz daireyi bulduk.. Teşekkürler..

Fatma Nur IŞIK06.01.2020 - KIRKLARELİ / MERKEZ


Bulvar Emlak’tan ev kiralama sürecinde her konuda çok dürüst davrandı güler yüzlü ve samimi olduğu için bize çok güven verdi taşındıktan sonra bile en küçük bir sorunda elinden geleni yapan bir insan. Kiraladığımız evden ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Arda MERT06.01.2020 - KIRKLARELİ / MERKEZ


Bulvar Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığından ev kiraladım. Güler yüzünden ilgisinden çok memnun kaldım. Kesinlikle bundan sonraki ev kiralama ya da satın alma işlemlerin olursa başka birisini düşünmem mümkün değil. 

Ayşegül ELÇİ06.01.2020 - İSTANBUL / BAKIRKÖY


Çalışanlarınızın güler yüzü, samimiyeti ve gerçekten yardımcı olmaları bizi çok mutlu etti. İnsanlara bu kadar içten yaklaşan ve yardım eden kişilerin olması şirketinize olan güvenimizi arttırdı. Çok teşekkür ederiz.

Ayrıca çay ve kahve ikramlarız taze ve güzeldi. Özellikle Çetin Bey’e çok teşekkür ederiz.

Barış DEMİR06.01.2020 - KIRKLARELİ / MERKEZ


Çok yardımcı oldular. Bizim taleplerimize uygun daireler göstermeye çalıştılar. Çetin Bey bizimle çok ilgilendi. Çok yardımcı oldu bize. Mustafa Bey de hep bizim yanımızdaydı. Onun da bize çok yardımı oldu.

© kirklarelibulvaremlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir