Aracılık Hizmetleri

1-Mal Sahibi Temsilciliği:

Bulvar Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, Mülk sahiplerine gayrimenkul değerini artıran, nakit akışını maksimize eden ve işletme ve işlem masraflarını azaltan stratejik kiralama hizmetleri sunmaktadır. Ekibimiz aynı zamanda, Proje Yönetimi, Mülk Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Değerleme ve Kredi ve Öz Kaynak Finansmanı gibi ilave mülk sahibi hizmetlerini de entegre edebilir.

2-Kiracı / Alıcı Temsilciliği:

Bulvar Emlak Gayrimenkul Hizmetleri kurumsal müşterilerine Trakya çapında kiralama hizmeti vermektedir.

Ofisten depoya, fabrikadan mağazaya, alışveriş merkezinden arsaya ister Tekirdağ'da ister Edirne'de ister Kırklareli'de....

Bulvar Emlak, yaptığı kiralamalarda müşterilerine imardan teşviklere, hukuktan vergi mevzuatına birçok konuda danışmanlık yapmakta veya iş ortakları aracılığı ile bu hizmetleri temin etmektedir.

Siz işleriniz ve projeleriniz ile meşgulken, bırakın Bulvar Emlak kendi ofisini kiralıyormuş gibi göstereceği özen ve dikkatle istediğinize uygun mekânı kiralasın.

3-Kira Sözleşmesi Yenileme Hizmetleri:

Sözleşme yenileme hizmeti aşağıdaki işlemleri kapsamaktadır:

I. Sözleşme yenilemesi yapılacak olan gayrimenkulün yaklaşık kira değeri tespiti;

II.Genel Bölge Haritası üzerinde emsal binalar ve değerlemesi yapılan binanın gösterilmesi

III. Alternatif Binalara Taşınma maliyetinin hesaplanması (alternatif binalardaki kiracı dekorasyonu mailyetleri kiracı adayının danışmanları tarafından sağlanacaktır.)

IV. Kira Sözleşmesi çalışmaları;